Personalizowane butelki – świetny pomysł na wesele i inne imprezy okolicznościowe


Urodziny, ślub, jubileusz czy rocznica wymagają odpowiedniej oprawy. Wyjątkową atmosferę buduje wyśmienite menu, muzyka łącząca pokolenia i przede wszystkim, obecność rodziny i przyjaciół. Jednak równie ważne są detale, dzięki którym uroczystość nabiera rozmachu i na długo pozostaje w pamięci zgromadzanych. Stąd tak ogromna popularność dekoracji i drobnych gadżetów umilających zabawę, w tym personalizowanych butelek ozdobnych.

Niewiele osób wyobraża sobie imprezę okolicznościową bez towarzystwa rozweselającego trunku. Alkohol pobudza apetyt, rozkręca rozmowy przy stole i podrywa nogi do tańca. Ale czy podczas tak ważnej okazji, jak wydanie za mąż ukochanej jedynaczki albo świętowanie srebrnej rocznicy ślubu, wypada podać na stół butelki ze zwyczajną etykietą producenta? Oczywiście, że nie. Serwowane trunki nie tylko powinny zostać schłodzone do odpowiedniej temperatury, ale i posiadać indywidualny wygląd, adekwatny do charakteru uroczystości.

Istnieje wiele sposobów na uszlachetnienie butelek z wódką, winem czy wodą mineralną. Najprostszym jest dodanie satynowych kokard, wstążek, drewnianych zawieszek i kotylionów. W przypadku butelek weselnych, dużą popularność zyskały ubranka symbolizujące postacie nowożeńców, świadków i druhny. Chętnie stosowane są też samoprzylepne papierowe etykiety z dedykacją dla nowożeńców. Jednak jeśli zależy Ci na trwalszym i bardziej spektakularnym efekcie, możesz zamówić usługę nadruku bezpośrednio na butelkach. Różnorodność dostępnych wzorów i możliwość skonfigurowania własnej grafiki sprawiają, że tak ozdobione butelki są niepowtarzalne i zwracają uwagę wszystkich gości. Profesjonalnie zadrukowane szkło będzie doskonałą dekoracją i piękną pamiątką po uroczystości. Nowoczesna technologia druku sitowego zapewnia wytrzymałość wzoru, który nie wyblaknie, nie rozmaże się ani nie odklei w czasie chłodzenia trunku. Sitodruk można zastosować zarówno na butelkach płaskich, jak i okrągłych. Zdobieniom nie zaszkodzą promienie słoneczne czy wilgoć, są też odporne na uszkodzenia mechaniczne. Napisy i obrazki są wyraziste i mogą być wykonane w wielu intensywnych kolorach. Wzory prezentują się bardzo sympatycznie i podkreślają fakt, że uroczystość stanowi ważne wydarzenie a gospodarz dba o swoich gości.

Czy personalizowane butelki muszą być wypełnione alkoholem lub napojami? Niekoniecznie. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalną dekorację stołu, możesz wykorzystać również puste butelki z drukowaną dedykacją lub życzeniami. Włóż do nich świeże kwiaty, aromatyczne zioła, gałązki lub świece, a zyskasz naturalną kompozycję, doskonałą na uroczysty stół.  

Nadruk na butelkach może zawierać tekst wykonany rozmaitymi czcionkami, a także popularne grafiki i zabawne rysunki. Wybrane wzory mogą pojawić się na różnego rodzaju butelkach, np. okrągłych (wino, szampan, wódka, piwo), jak i kwadratowych czy płaskich (whisky), w zależności od rodzaju trunku i Twoich preferencji. Oczywiście możesz zamówić je dla siebie, ale równie dobrze możesz sprezentować je jako świadek weselny czy członek rodziny jubilata. W ten oryginalny sposób warto przekazać życzenia i dedykacje, które z pewnością wywołają falę wzruszeń u obdarowanych osób. Dla zwiększenia efektu dekoracyjnego, zadrukowane butelki można uszczelnić kolorowym kapturkiem termokurczliwym lub lakiem. Tak przygotowane napoje uradują członków imprezy jeszcze przed konsumpcją, a mądre sentencje, żartobliwe hasła czy znaczące daty, będą Ci towarzyszyć jeszcze długo po zakończeniu uroczystości.


Komentarze