Druk na szkle. Efektowny sposób na oprawę domowych alkoholi


Domowy producent trunków nie ma lekkiego hobby. Najpierw musi zdobyć rozległą wiedzę i stale ją uzupełniać, potem uzbroić się w niezbędny sprzęt, a na koniec udowodnić wszystkim, że jego alkohol jest pełnowartościowy i znacznie lepszy od komercyjnego. Jeśli i Ty doskonalisz się w sztuce warzenia piwa, wyrobu tradycyjnych nalewek lub szlachetnego wina, z pewnością znasz uczucie triumfu, jaki nadchodzi po pierwszej zabutelkowanej partii. Wtedy zwykły kapsel, nakrętka czy korek stają się symbolami Twojego kunsztu i dobrze wykorzystanej wiedzy.

Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i fascynaci, którzy osiągnęli już prawie wszystko na polu domowego winiarstwa, piwowarstwa czy nalewkarstwa, chcą wkroczyć na poziom rzemieślniczy i regionalny. Aby tak się stało, produkcja powinna być dostosowana do obowiązujących przepisów i w przyszłości – zapewniać satysfakcjonującą rentowność.  Rosnąca popularność piw rzemieślniczych i coraz śmielsze próby zakładania lokalnych winnic, każą przypuszczać, że wytwórcy naprawdę mają się czym pochwalić przed konsumentami.

Jednak bez względu na to, czy jesteś aspirującym rzemieślnikiem czy wolisz poprzestać na gruncie domowym, Twoje hobby powinno ewoluować. Jeśli w kwestii smaku udało Ci się osiągnąć doskonałe rezultaty, warto zadbać o odpowiednią oprawę dla trunków. Twoje wino, piwo, nalewka czy wódka, nie zasługują na przechowywanie w byle jakich butelkach i bez estetycznej etykiety. To w końcu wyrób będący wypadkową Twojej pasji, doświadczenia i wiedzy, dlatego należy mu się eleganckie opakowanie.

Na butelce bezwzględnie powinny znaleźć się Twoje dane, zawartość alkoholu, rodzaj trunku i data produkcji. Jeśli trunek trafi do sprzedaży, warto podać również inne istotne informacje, np. skład surowcowy, termin przydatności do spożycia oraz adres producenta. Oprócz napisów możesz pokusić się o zaprojektowanie własnego logo, dzięki któremu Twoje wyroby staną się rozpoznawalne i zyskają unikatowy styl. Wszystkie powyższe elementy mogą znaleźć się na papierowych etykietach lub zostać wykonane metodą sitodruku bezpośrednio na butelce. Drugi wariant jest znacznie trwalszy, dlatego chętnie stosują go profesjonalni producenci markowych alkoholi. Druk sitowy zachowuje estetyczny wygląd mimo niskiej temperatury, działania detergentu, wilgoci czy promieni UV. Nowoczesna technologia zapewnia doskonałą jakość kolorowych symboli graficznych i napisów wykonanych rozmaitymi czcionkami. 

W naszym sklepie oferujemy możliwość zakupu butelek ze zdobieniem wykonanym drukiem sitowym. Możesz postawić na gotowe wzory lub zaprojektować je samodzielnie. Drukujemy na powierzchniach okrągłych i płaskich, ozdabiając tym samym butelki o klasycznym lub nowoczesnym kształcie. Podczas jednej zmiany jesteśmy w stanie zadrukować nawet 3-5 tysięcy sztuk, wychodząc naprzeciw również dużym producentom oczekującym profesjonalnego efektu i wydajności. Dzięki współpracy z nami, rozpoczniesz nowy etap budowania marki. Twój kunszt zostanie potwierdzony nie tylko przez doskonale zharmonizowany bukiet smakowy trunku, ale i eleganckie szkło z efektownym i trwałym nadrukiem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz zapewnić swoim wyrobom wyjątkową oprawę, zapraszamy do kontaktu: sklep@butelkiweselne.pl, nr telefonu 534 070 215.


Komentarze