Blog


Na jaką okazję warto zamówić butelki z nadrukiem?

Usługa nadruku na butelkach cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Nic dziwnego, sitodruk stanowi trwały symbol, któremu nie straszny upływający czas, promienie UV, woda czy detergenty. Zadrukowane butelki nie tylko ... więcej »

Nadruk na butelkach jako element identyfikacji wizualnej

Identyfikacja wizualna firmy to niezbędny aspekt, o który musi zadbać każdy przedsiębiorca aspirujący do miana profesjonalisty w swoim fachu. Wprowadzenie własnego logo, wydrukowanie wizytówek czy dobranie kolorów firmowych to dobry krok w stronę zwiększenia przychodów ... więcej »

Druk na szkle. Efektowny sposób na oprawę domowych alkoholi

Domowy producent trunków nie ma lekkiego hobby. Najpierw musi zdobyć rozległą wiedzę i stale ją uzupełniać, potem uzbroić się w niezbędny sprzęt, a na koniec udowodnić wszystkim, że jego alkohol jest pełnowartościowy i znacznie lepszy ... więcej »

Personalizowane butelki – świetny pomysł na wesele i inne imprezy okolicznościowe

Urodziny, ślub, jubileusz czy rocznica wymagają odpowiedniej oprawy. Wyjątkową atmosferę buduje wyśmienite menu, muzyka łącząca pokolenia i przede wszystkim, obecność rodziny i przyjaciół. Jednak równie ważne są detale, dzięki którym uroczystość nabiera rozmachu i na ... więcej »

Nalewki w ozdobnym szkle czy w butelkach po wódce?

Domowa nalewka to trunek, do którego nie trzeba nikogo namawiać. Nawet osoby, które na co dzień stronią od mocnego alkoholu, nie odmówią kieliszeczka popularnej wiśniówki czy aromatycznej pigwówki. To trunek koneserów, idealny do powolnego sączenia ... więcej »

Sprawdzony prezent: dobry trunek w efektownej butelce

Alkohol to jedna z najczęstszych form wyrażania wdzięczności i sympatii. Dobry trunek docenią prawie wszyscy dorośli, o ile nie masz do czynienia z abstynentem. W praktyce sprawdza się niemal wszystko – od markowej wódki, przez ... więcej »